Już po raz dziewiąty Pleszewski Oddział PTTK zorganizował Rajd Noworoczny. W tym roku w rajdzie w sumie wzięło 50 osób.

Jak co roku na starcie rajdu wszystkim uczestnikom rajdu życzenia złożył prezes Oddziału PTTK Pleszew - Marcin Czerwiński, który przedstawił członków Zarządu Oddziału biorących udział w rajdzie.

Prezes zachęcał także do zapisania się do PTTK opisując m.in. zalety działania ubezpieczenia jakimi objęci są członkowie PTTK (ubezpieczenie od nieszczęśliwych następstw działa cały czas a w górach obowiązuje w czasie akcji ratowniczych).

Po powitaniu uczestnicy wyruszyli na Gołębią Górę znajdującą się za Baranówkiem w stronę Kowalewa. Na szczycie jak zwykle na tym rajdzie były życzenia i poczęstunek tym czym uczestnicy przynieśli we własnych plecakach. Były też sztuczne ognie. Dołączyła dość duża Pleszewskich biegaczy, którzy po chwili ruszyła w dalszą trasę.

Do Pleszewa powróciliśmy już o zmroku z obietnicą spotkania za rok.

Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ Powiększ

Zapraszamy do albumu zdjęć z rajdu: Rajd Noworoczny 2016